Zabawki Nina


Registration

Szanowni Państwo, jeśli jesteście zainteresowani kupnem naszych wyrobów serdecznie zapraszamy do regionalnych hurtowni i dystrybutorów. Staramy się aby większość produktów z naszej oferty była w tych miejscach dostepna, w ciągłej sprzedaży. Listę miejsc, w których zakupicie Państwo zabawki firmy NINA znajdziecie w zakładce SIEĆ SPRZEDAŻY.

Dla tych z Państwa, którzy nie mają możliwości zakupu w hurtowni a w sprzedaży detalicznej nie znaleźli interesujących ich produktów - zapraszamy do składania zamówień przez internet. Tę ofertę kierujemy zwłaszcza do szkół i przedszkoli (możliwy jest również zakup przez kioski sklepy, lub indywidualny). Zamawianie przez internet umożliwi Państwu zakup pojedynczych sztuk towaru, przy czym nie stosujemy cen niższych niż w hurtowniach.

Rejestracja w systemie przebiega automatycznie. Wypełniając poniższy formularz otrzymacie Państwo po chwili e-mail z linkiem potwierdzającym rejestrację, którego kliknięcie zakończy proces rejestacji i umożliwi składanie zamówień. 

Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, z przyejmnością odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy dobór odpowiednich zabawek dla wieku i Państwa placówki.

UWAGA! Jeśli prowadzisz hurtownię - prosimy o kontakt telefoniczny +48 52 5828383. Hurtownie obowiązuje inny system sprzedaży, uwzględniający ceny hurtowe i indywidualne rabaty.

 

Rejestracja detalisty


Contact details
Activity*
Company name*:
Tax ID:
Contact name*:
Contact surname*:
Address*:
Postcode:
City*:
Country*:
Telephone:
Email*:


Information required to log in
User name*:
Password*:
Repeat password*:

REGISTER